Hukuki Bildirim

Company Nehir Yilmaz

Represented by | Responsible for Content | Person in Charge

  • Taner Yesilyurt

Bu Hukuki Bildirim, Alman yasaları uyarınca § 5 TMG ve § 55 RStV’ye uygun olarak hazırlanmıştır.


İçerik Sorumluluğu

Web sitemizin içeriği mümkün olan en büyük özenle oluşturulmuştur. Ancak içeriğin doğruluğunu, eksiksizliğini veya güncelliğini garanti edemeyiz. TMG’nin (Telemediengesetz – Alman Telemedya Yasası) 7. Bölüm, 1. paragrafına göre, hizmet sağlayıcılar olarak bu sayfalardaki içeriğimizden genel yasalara göre sorumluyuz. Bununla birlikte, TMG’nin 8 ila 10. Bölümlerine göre, biz hizmet sağlayıcılar, iletilen veya depolanan harici bilgileri izlemek veya yasa dışı faaliyete işaret eden durumları araştırmak zorunda değiliz. Genel yasalar kapsamında bilgilerin kullanımının kaldırılmasına veya engellenmesine ilişkin yükümlülükler etkilenmez. Ancak, bu konuda bir sorumluluk ancak belirli bir ihlalin öğrenildiği andan itibaren mümkündür. Bu tür ihlallerin bildirilmesi üzerine içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantılar için Sorumluluk

Web sitemiz, içerikleri üzerinde kontrolümüz olmayan harici web sitelerine bağlantılar içerir. Bu nedenle, bu harici içerikler için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Bağlantı verilen sayfaların içeriğinden her zaman web sitelerinin ilgili sağlayıcısı veya operatörü sorumludur. Bağlantı verilen sayfalar, bağlantı anında olası yasal ihlallere karşı kontrol edildi. Yasa dışı içerikler, bağlantı anında tespit edilmemiştir. Ancak, bağlantılı sayfaların içeriğinin sürekli olarak izlenmesi, belirli bir ihlal belirtisi olmaksızın makul değildir. İhlallerin bildirilmesi üzerine, bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif hakkı

Site operatörü tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerikler ve eserler Alman telif haklarına tabidir. Telif hakkı sınırları dışında çoğaltma, işleme, dağıtım ve her türlü kullanım, ilgili yazar veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sayfaların indirilmesine ve kopyalanmasına yalnızca özel, ticari olmayan kullanım için izin verilir. Bu sitedeki içerikler operatör tarafından oluşturulmadığı sürece, üçüncü şahısların telif haklarına saygı duyulur. Özellikle, üçüncü taraf içeriği bu şekilde işaretlenir. Bir telif hakkı ihlalinden haberdar olmanız durumunda, lütfen bizi uygun şekilde bilgilendirin. İhlallerin bildirilmesi üzerine, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.

Son Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2023